Posted By
Prace glazurnicze – przecinarki wandeli

Nie ulega wątpliwości, że prace glazurnicze związane z przycinaniem płytek o różnej grubości wymagają przede wszystkim wykorzystania profesjonalnego sprzętu, który będzie działał niezawodnie a także precyzyjnie. Stąd też tak dużą popularnością specjalistów cieszą się przecinarki wandeli. Trzeba podkreślić, że jest to przyszłościowy sprzęt, który wyposażony jest w masowe funkcje, w dodatku posiada ogromny atut w takiej formie, że może służyć do obróbki materiału zarówno na sucho jak także na mokro.

Ponadto do takich przecinarek pasują wszystkie tarcze przeznaczone do szlifierek kątowych. Warto dodać również o tym, że konstrukcja tych maszynek wykonana jest z lekkiego a jednocześnie charakteryzującego się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi aluminium. W związku z tym jest to sprzęt lekki, mobilny oraz poręczny, który ułatwia wykonanie prac.
Przecinarki do płytek – co warto mieć świadomość tego?
Wszyscy glazurnicy perfekcyjnie zdają sobie sprawę, że fundamentem bardzo dobrze wykonanej pracy jest głównie używanie z przyszłościowego a także efektywnego sprzętu. Warto zatem podkreślić, że dystrybutor wandeli oferuje swoim klientom szeroki wybór urządzeń, które z całkowitą czyli stu procentową pewnością spełnią ich oczekiwania zarówno pod względem parametrów technicznych jak także użytkowych. Warto być świadomym także o tym, że są to urządzenia, które dają ogromne możliwości konfiguracji a także regulacji, które można wykonać za pomocą podstawowego kompletu kluczy. Co za tym idzie, możemy wyregulować np kąt lasera, ale także wysokość stołu, ustawienia punktu czujnika czy też zwiększenie albo zmniejszenie prędkości głowicy. Warto zdawać sobie sprawę także o tym, że maszynki wandeli to brak problemów takich jak uciekanie tarczy z linii cięcia, niemniej jednak także pękanie płytek w czasie prac związanych z obróbką. Przy tym z wykorzystaniem takiej maszynki wykonamy też pracę takie jak cięcie łukiem. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że jest to marka bardzo często wybierana przez fachowych glazurników, którzy preferują ogromne sposobności jakie stwarza sprzęt przeznaczony do obróbki glazury zarówno na mokro jak też suchą. Warto mieć na uwadze również o tym, że są to przecinarki elektryczne, które wyposażone są w głównej mierze w tryb automatyczny jak także manualny.

Sprawdź: dystrybutor wandeli.