Posted By
Prosty program dla małych firm

Prosty program dla małych firm

Według obowiązujących od wielu lat przepisów w naszym kraju, każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia szczegółowej ewidencji księgowej. Dokładne zasady dotyczące prowadzenia ksiąg rachunkowych zostały opisane w Ustawie o Rachunkowości. Niezbyt duże i średnie przedsiębiorstwa są zobowiązane do prowadzenie o sporo mniej szczegółowej ewidencji księgowej, jednakże z całą pewnością nie można zaniedbywać tej działalności.

W szybkim i efektywnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych pomoże wam specjalistyczny program dla firm. Dzięki niemu bez najmniejszego problemu uporządkujecie całą dokumentację występującą w waszej firmie a także obliczycie zaliczkę na podatek dochodowy. Program jest niewiarygodnie intuicyjny w obsłudze i wytworzony specjalnie do pomocy dla przedsiębiorców prowadzących niezbyt duże i średnie firmy. W rzeczywistości warto się nim zainteresować, aby w ogromnym stopniu ułatwić prowadzenie księgi zysków i rozchodów a także ewidencji księgowej w waszym zakładzie produkcyjnym. Z uwagą uporządkowane finanse nie tylko pozwolą wam uniknąć wysokich kar finansowych nałożonych przez Urząd Skarbowy, niemniej jednak także dużo lepiej kontrolować finanse waszego przedsiębiorstwa.
Podatkowa książka zysków i rozchodów jest najważniejszą funkcją oferowaną przez ten program, ale z całą pewnością nie główną. Warto zapoznać się z wszystkimi funkcjami oferowanymi przez program, by przekonać się o jego potrzebie posiadania w waszej firmie. Jedną z najważniejszych zalet tego oprogramowania jest z całą pewnością jego niskie koszty. Miesięczny koszt posiadania licencji na program kosztuje jedynie kilkadziesiąt złotych. Nie jest to zatem zbytnio wygórowana stawka, jak za posiadanie wielofunkcyjnego narzędzia do zarządzania finansami i księgowością w waszym przedsiębiorstwie. Jego użytkowanie w dużym stopniu poprawi przejrzystość waszych finansów nie dla urzędników, niemniej jednak głównie dla was. Jeżeli nie jesteście jednakże wciąż przekonani do tego rozwiązania, to warto na początku ściągnąć darmową wersję próbną. Przez cały miesiąc będziecie mogli w pełni bezpłatnie przetestować to oprogramowanie, by osobiście przekonać się o wygodzie posiadania internetowej książki przychodów i rozchodów. Na pewno wasza przygoda z tym programem nie zakończy się na testowaniu darmowej wersji.
Źródło informacji: program dla firmy.