Posted By
Doskonałe filmy promocyjne

Tanie filmy promocyjne

W dzisiejszych czasach z całą pewnością największą skuteczność posiada marketing filmowa. Bilbordów a także haseł reklamowych nikt z nas nie preferuje oglądać, ani słyszeć, jednak filmy wideo posiadają jeszcze tą magię, dzięki której jesteśmy wstanie skupić się na przekazywanej w reklamie treści. Jeśli więc poszukujecie skutecznego sposobu na zainteresowanie własną ofertą konsumentów, to warto postawić na reklamę filmową.

Aktualnie produkcja filmów reklamowych jest znacznie tańsze, niż kilka lat temu. Na pewno będziecie zdziwieni, jak niewielką kwotę należy aktualnie zapłacić za zbudowanie bardzo wysokiej jakości filmu reklamowe. Bez wątpienia każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie w zależności od waszych osobistych preferencji i złożoności promocji. Nie jest to natomiast cennik, który obowiązywał kilka lat temu, przez co wyłącznie największe koncerny były wstanie pozwolić sobie na kosztowną reklamę wideo.
Filmy promocyjne są wyceniane ze względu na wiele znaczących kwestii. Jedną z najważniejszych jest bez wątpienia złożoność reklamy a także miejsce jej powstawania. Jeśli decydujecie się na inny plener, niż wasze miasto, to będziecie musieli pokryć wszystkie koszty noclegów, dojazdu oraz wyżywienia dla fachowców od kręcenia filmu. Możecie osobiście zagwarantować im dogodne warunki lub uwzględnić budżet w zawartej umowie. Kolejną ważną kwestią jest ilość dni pracy niezbędnych do utworzenia waszego wyjątkowego dzieła. Oczywiście nie liczą się tylko dni spędzone na kręceniu reklamy, niemniej jednak też na jej montowaniu. Im bardziej specjalistyczny produkt, tym więcej czasu specjaliści będą musieli spędzić na jego montowaniu. W sytuacji prostszych filmów jest to od kilku do kilkunastu godzin. Bardziej trudne produkcje mogą wymagać kilkudziesięciu godzin montażu, co w znacznym stopniu podnosi wartość całego zlecenia. Oferowana ostateczna cena na pewno nie będzie jednak za wysoka, szczególnie z uwagi przyszłe dochody wygenerowane, dzięki tej reklamie. Warto więc powierzyć jej zbudowanie dla specjalistów, którzy stworzą dla was realnie wyjątkowy i interesujący produkt.
Więcej: produkcja filmów reklamowych.