Posted By
Wyjątkowe kalendarze książkowe

Z kim kojarzy się nam papierowy, książkowy terminarz? Z poważnym biznesmenem, prawnikiem. Jednakże w ostatnim czasie kalendarze książkowe zyskują na popularności. Pomimo, że prawie że codziennie powstają dziesiątki aplikacji na telefony komórkowe, mające za zadanie ułatwić życie ich użytkownikom, czasem łatwiej i szybciej jest zapisać konkretny termin lub zrobić notatkę na kartce papieru.

Jednakże kartki mają to do siebie, że się gubią zazwyczaj wówczas, gdy są najbardziej potrzebne, warto zainwestować lub wykorzystać otrzymany terminarz książkowy.
Terminarze książkowe dla kreatywnych.
Coraz modniejsze stają się plannery bez dat, z miejscami na wpisanie elementów planu, notatek czy spostrzeżeń. Takie plannery posiadają przestrzeń do jej kreatywnego zastosowania przez użytkownika, pozwalając równocześnie dostosować go do indywidualnych potrzeb. Inne kalendarze terminarze zawierają strony z grafiką do kolorowania a także naklejki do użycia według potrzeb. Zatem oprócz możliwością zaplanowania dają sposobność zrelaksowania się i skupienia na pokolorowaniu niewielkich obiektów. Dzięki temu terminarz zyskuje niepowtarzalny charakter.
Terminarze reklamowe dla firm.
Terminarze reklamowe dla firm mogą być gustownym i praktycznym prezentem dla kontrahentów albo potencjalnych klientów. Wręczone z okazji święta, rocznicy działalności albo przy okazji spotkania biznesowego, będzie stanowić praktyczną pamiątkę. Logo zamieszczone na okładce utrwala świadomość marki i przypomina o możliwości współpracy bądź złożenia zamówienia. Oprawione w ekoskórę lub – w wersji premium – w skórę naturalną będą stanowiły prestiżowy dodatek biznesowy dla obdarowanego. Zupełnie inaczej niż w sytuacji alkoholu, nie ma obawy, że terminarz będzie nietrafionym prezentem. Kalendarze z nadrukiem mogą być personalizowane, zawierać inspirujące cytaty, przypomnienia o ważnych dla przedsiębiorców terminach, komplety samoprzylepnych karteczek, dołączony długopis czy zapięcie na magnes.
Możliwości wyboru projektu jest naprawdę na prawdę dużo i wszystko zależy od kreatywności zamawiającego oraz od wielkości inwestycji. Jednak niezależnie od formy, będzie to w każdej chwili miły i praktyczny upominek, przypominający o firmie, której logo znajdzie się na jego okładce.

Warto zobaczyć: www.iveno.pl/kalendarze-ksiazkowe-tygodniowe