Posted By
Rustykalne wesele

Odejście od bardzo wystawnego stylu życia jest już czymś w standardowym. Teraz nawet imprezę organizuje się w takim raczej wiejskim stylu, bo to jest bardzo swojskie i nietypowe. Całkowicie odbiega od tego, co do tej pory znaliśmy i przez to właśnie możliwe jest wprowadzenie pewnego urozmaicenia.

Wesele w stodole jest jednym z lepszych pomysłów na to, ażeby zorganizować imprezę, jakiej nasi znajomi i rodzina jeszcze nie widzieli.
Obecnie przyszłościowe stodoły to są miejsca, które zaadaptowano na potrzeby organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Imprezy w takich miejscach wychodzą realnie dobrze. Wesele wiejskie jest hitem ostatnich lat. Organizuje się je w plenerze albo właśnie w stodole, a dekoracjami są snopki słomy i różnorakie wiejskie ozdoby. Takie wesele i wiąże się z fantastyczną dekoracją i wspaniale można uwiecznić je na zdjęciach. Właściwie każdy, kto choćby raz był na takim weselu i mógł spróbować tradycyjnych potraw, zatańczyć tradycyjny polski taniec oraz zrobić sobie zdjęcie w takim sąsiedztwie, ocenia ten pomysł naprawdę dobrze. Ze stuprocentową pewnością jest to coś innego od tego, co rozpoznajemy dotychczas. Wesele rustykalne, czyli w stylu rosyjskim, szczegółowo starej rosyjskiej wsi, także była ostatnio w dużej liczbie przypadków przygotowywane. Ludzie organizują takie wesela na zwyczajnych salach lub na specjalnych salach, które są już zaprojektowane w tym właśnie klimacie. Oczywiście każda z takich sal wygląda nieco całkiem inaczej, bo każda para młoda ma własne pomysły na to, jak powinno wyglądać takie wesele i Jakie atrakcje na nim powinny się odnaleźć. Jednym przypadku jest to coś standardowego, natomiast w innym nietuzinkowego. Jedno jest jednak bezdyskusyjne, mianowicie, że wesele na świeżym powietrzu w pięknym sąsiedztwie i z ładnymi dekoracjami z pewnością strzał w dziesiątkę, bo gdyby było fajnie zaplanowany i świetnie przeprowadzone, to było fantastyczne i na 100 procent wszyscy ludzie, którzy się bawili na takim weselu, dobrze je zapamiętają. Organizacja imprezy w sali nie jest obowiązkiem, kiedy mamy rewelacyjne miejsce na to, żeby urządzić właśnie wesele na wsi na świeżym powietrzu. Czasem będzie nam potrzebny dekorator, który para się przygotowaniem całego wystroju, a innym razem będziemy mogli to zrobić samodzielnie, jeżeli już bez wątpienia mamy trochę kwalifikacji.
Sprawdź tutaj: wesele boho.